عکس شهربازی پارک قائم مشاهده در نقشه نشان
category

شهربازی پارک قائم (محله صاحب الزمان، تهران)

شهربازی
استان تهران تهران تهران، معلم، آقایی، شهدای دانش آموز، بوستان قائم

موقعیت شهربازی پارک قائم در محله صاحب الزمان تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.


شهربازی پارک قائم (شهربازی) در محله صاحب الزمان تهران و خیابان شهدای دانش آموز واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این شهربازی یکی از سه شهربازی در محله صاحب الزمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی قائم، دریاچه پارک قائم(عج)، تپه و آبشار قائم و مجتمع آفتاب و همچنین بوستان قائم، کتابخانه قائم (عج)، چکاپ سرویس المهدی - تعویض روغنی، امداد و بهره برداری ناحیه سه شرکت آب و فاضلاب منطقه 5 تهران و ایستگاه اتوبوس سازمان آب قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: تهران، معلم، آقایی، شهدای دانش آموز، بوستان قائم


سایر مراکز تفریحی که در محدوده شهربازی پارک قائم واقع شده‌اند:

 • شهربازی قائم
  (4.1)
  معلم، آقایی، شهدای دانش آموز
 • خانه بازی میکی
  (3.0)
  معلم، بین نیک ملکی و قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ho3ein (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهربازی پارک قائم تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز تفریح سرگرمی شهربازی تفریحی بازی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهربازی پارک قائم تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهربازی پارک قائم تهران ندارد.
  neshan logo