عکس ایستگاه اتوبوس بازارچه خود اشتغالی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بازارچه خود اشتغالی (محله دیلمان، رشت)

ایستگاه اتوبوس
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار شهید انصاری، بین بهاران و گلستان

موقعیت ایستگاه اتوبوس بازارچه خود اشتغالی در محله دیلمان رشت را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بازارچه خود اشتغالی (ایستگاه اتوبوس) در محله دیلمان رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله دیلمان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دیلمان و همچنین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان، کانون کارشناسان رسمی دادگستری، شرکت آسانسور نوآوران فراز گستر، بیمه ایران خشنود bimeiran و نمایندگی تشک رویال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازارچه خود اشتغالی

ایستگاه اتوبوس بازارچه خود اشتغالی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله دیلمان بلوار شهید انصاری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید انصاری، بین بهاران و گلستان است. ایستگاه اتوبوس بازارچه خود اشتغالی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس گیتی نورشمال را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بازارچه خود اشتغالی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار شهید انصاری، بین بهاران و گلستان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازارچه خود اشتغالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بلوار ولیعصر، بین میدان ولیعصر و ولیعصر 1
 • ایستگاه اتوبوس مهارت
  بلوار شهید انصاری، نرسیده به پیام
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار شهید انصاری، بین میدان ولیعصر و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس ارشاد
  بلوار شهید انصاری، بعد از یعقوب زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازارچه خود اشتغالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بازارچه خود اشتغالی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   houman09128894650
   یکشنبه 10 مهر ماه 1401

   هرگز ماشین نمیاد و متروکه هست

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازارچه خود اشتغالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازارچه خود اشتغالی ندارد.
  neshan logo