info
عکس مسجد النبیعکس مسجد النبیعکس مسجد النبیعکس مسجد النبی
category

مسجد النبی (محله ولنجک، تهران)

مسجد

درباره‌ی مسجد النبی

موقعیت مسجد النبی یکی از مسجدهای خوب منطقه در محله ولنجک تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

مسجد النبی (مسجد) در محله ولنجک تهران و خیابان یاسمن هفتم واقع شده است. این مکان یکی از دو مسجد در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز خرید توچال و همچنین کافه رستوران مامونیا، بوستان نگین، سوپر مارکت یاس، سرای محله ولنجک و تلوزیون اینترنتی آیو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.سایر مسجدهای که در محدوده مسجد النبی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خشنود (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 17 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد النبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مسجد النبی ولنجک مسجد

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 اردیبهشت ماه 1402

نظرات کاربران در مورد مسجد النبی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    mostafa_1366
    دوشنبه 02 فروردین ماه 1400

    مسجدی با معماری عالی و بزرگ است با امکانات نسبتا خوب و مدیریت عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد النبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد النبی ندارد.
location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، یاسمن هفتم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo