info
عکس ایستگاه اتوبوس مصلی
category

ایستگاه اتوبوس مصلی محله شریعتی، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مصلی

ایستگاه اتوبوس مصلی (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی تبریز و خیابان طالقانی شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سنجش تبریز (خانه سلماسی) و مجتمع کامپیوتر سهند و همچنین مسجد علیشاه (ارگ تبریز)، کافه اوربان - Urban Cafe، مطب دکتر یاشار رضاعی، کتابفروشی دهخدا و حوله و کالای خواب کویر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلی تبریز

ایستگاه اتوبوس مصلی تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به طالقانی شمالی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تبریز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مصلی تبریز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان ساعت است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی پیام قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مصلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ فجر
  شریعتی شمالی، امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مطهری 112
  شهید مطهری، بین جودی و ایپکچی لر
 • ایستگاه اتوبوس موزه آذربایجان
  خیابان حافظ، خیابان شهید یاغچیان
 • ایستگاه اتوبوس باغ فجر107
  امام خمینی، فلسطین جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مصلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مصلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مصلی ندارد.
  neshan logo