info
عکس ایستگاه اتوبوس گلچینعکس ایستگاه اتوبوس گلچین
category

ایستگاه اتوبوس گلچین محله ازگل، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلچین

ایستگاه اتوبوس گلچین (ایستگاه اتوبوس) در محله ازگل تهران و خیابان کنارگذر امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران خانه پاستا، بوستان لادن، دبستان دخترانه تزکیه 2، سوپر لادن (دریانی) و باشگاه ورزشی راشن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلچین تهران

ایستگاه اتوبوس گلچین تهران در شهر تهران، محله ازگل و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلچین تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پرستو قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلچین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلچین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  بابایی
 • ایستگاه اتوبوس مهمانپذیر
  بابایی، نوبهار جنوبی، شعبانلو
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی
  بزرگراه صدر، نرسیده به امیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلچین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلچین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلچین ندارد.
  neshan logo