info
عکس ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
category

ایستگاه اتوبوس نان ماشینی محله راهزان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نان ماشینی

ایستگاه اتوبوس نان ماشینی (ایستگاه اتوبوس) در محله راهزان اراک و خیابان آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله راهزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قیصری و همچنین فلافل سمیع خوزستانی، رستوران شهروند، بانک صادرات، لوازم یدکی خودرو و موتور سیکلت محمدی و فروشگاه باقری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نان ماشینی اراک

ایستگاه اتوبوس نان ماشینی اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله راهزان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین فخار و 17 شهریور قرار دارد. ایستگاه اتوبوس نان ماشینی اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قیام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نان ماشینی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نان ماشینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه صنعتی
  بلوار کشاورز، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس خیابان میثم
  بلوار جواد الائمه، میثم، بین میدان نور و ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس خانه سازی 4
  دانشگاه، احسان 3
 • ایستگاه اتوبوس کوچه حسن زاده
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین حسن‌زاده و سرابی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان موزه
  بلوار قائم مقام فراهانی، دفاع مقدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نان ماشینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نان ماشینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نان ماشینی ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین فخار و 17 شهریور
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo