info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد
category

ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد محله حمزه آباد، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد

ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهدای هفتم تیر و همچنین بوستان مترو، مجموعه ورزشی مدرس، ورودی مترو ایستگاه شهرری، ثبت احوال شهرری جنوب تهران و مرکز اهدای خون مترو شهر ری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهر ری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد

ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری است که در محله حمزه آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف ری بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهر ری قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس همسایه قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد ندارد.
neshan logo