عکس ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، سلمان فارسی، کوثر

موقعیت ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کوثر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور شهرک کوثر و همچنین پارک کوثر 2، موبایل نجیمی، نانوایی کوثر، آرایشگاه قدیم قدیما و تعمیر بردهای الکترونیک یاس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر

ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شهرک کوثر خیابان کوثر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی، کوثر می‌باشد. ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو قدس نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس انصار قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، سلمان فارسی، کوثر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس محله مارچين
  امام خمینی، بعد از شهدای بابوکان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد موسي ابن جعفر ع
  بهارستان غربی، بین گلزار شهدای مارچین و ملت
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع گلستان ارم
  بزرگراه امام خمینی، بعد از گلستان ارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر ندارد.
  neshan logo