info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی)
category

ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) محله شهرک آپادانا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی)

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان رحمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب، کافه ترمینال غرب، تعاونی سواری کرایه استقلال، سرویس بهداشتی و اتوماسیون مرکزی حمل کالای تجاری واحد ارسال کالا شعبه غرب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) تهران است که در محله شهرک آپادانا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه لشگری، رحمانی است. ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان آزادی قرار دارد. تاکسی گشت مهرآباد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی)


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo