عکس ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی)
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) (محله شهرک آپادانا، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی، بعد از مترو میدان آزادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان رحمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال آزادی، ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب، کافه ترمینال غرب، سرویس بهداشتی و کالارسان غرب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی)

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) است که در محله شهرک آپادانا خیابان رحمانی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه لشگری، رحمانی، بعد از مترو میدان آزادی است. ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ميدان آزادی قرار دارد. آژانس تاکسی سرویس شادی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی)، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی، بعد از مترو میدان آزادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس میدان رحمانی
  بزرگراه شهید حجازی، جناح- شیخ فضل الله
 • ایستگاه اتوبوس المهدی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی
  بزرگراه شهید حجازی، جناح- شیخ فضل الله، رحمانی، میدان برادران رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه ترمینال اتوبوسرانی غرب (آزادی) ندارد.
  neshan logo