عکس بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس
category

بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس (محله تهرانپارس غربی، تهران)

بیمارستان
استان تهران تهران تهرانپارس، نبش فلكه سوم

موقعیت بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس در محله تهرانپارس غربی را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس (بیمارستان) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس) واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز درمانی یکی از سه بیمارستان در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه دامون و همچنین فروشگاه افق کوروش، رادیولوژی و سونوگرافی خورشید، آموزشگاه موسیقی آوای کوروش، داروخانه مینا و ساندویچ هایلا قرار گرفته است.


تصاویر بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: تهرانپارس، نبش فلكه سوم

تلفن تماس: +982177884690

وب‌سایت رسمی: tehranpars-hospital.com


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saaye__22 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

بیمارستان

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس

 • avatar
  habibi// (شهریار سطح ۵) شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس بیمارستانی عالی با کادر پزشکی فوق العاده و کادر خدماتی عالی

  2
 • avatar
  esfahaniu (شهریار سطح ۵) جمعه 26 دی ماه 1399

  حتما بیمارتون رو چندجا ببرید یک وقت خدایی نکرده تشخیص اشتباه ندن

  1
 • avatar
  sameni (شهریار سطح ۳) جمعه 29 اسفند ماه 1399

  بیمارستان افتضاحی که از نظر عملکرد در سطح ضعیف قرار دارد، اصول بهداشتی رعایت تشده، پرسنل ترخیص عملکرد خیلی کندی دارن و تیم جراحان خیلی یس مسئولیت هستن

  1
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۷) سه شنبه 06 اردیبهشت ماه 1401

  اولین باره مراجعه کردم . پذیرش و برخوردها خوب هست .... عمل جراحی سر وقت انجام شد .

 • avatar
  ی (شهریار سطح ۱۱) سه شنبه 12 بهمن ماه 1400

  من تهرانپارسیم ولی باهاش حال نمیکنم.کلا اسمش توی تهرانپارس به خوبی یاد نمیشه.

 • avatar
  زنجانی (شهریار سطح ۴) شنبه 14 فروردین ماه 1400

  بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس بصورت شبانه روزی و در حد بیمارستان های دولتی است و بیشتر برای کارهای سرپایی و آزمایش مناسبه البته بخش قلب و عکس پردازیش خوبه اما بعضی بخش هاش خیلی تعریفی ندارن همچنین پرسنل رفتار درستی ندارن

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس ندارد.