info
عکس آجیل و خشکبار پدیده غربعکس آجیل و خشکبار پدیده غرب
category

آجیل و خشکبار پدیده غرب محله گلستان، تهران

فروشگاه آجیل و خشکبار

درباره‌ی آجیل و خشکبار پدیده غرب

آجیل و خشکبار پدیده غرب (فروشگاه آجیل و خشکبار) در محله گلستان تهران و خیابان سی و پنج متری گلها واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه آجیل و خشکبار در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیرینی پدیده غرب، تشک زنیت، مرکز لیزر آیلین، اسکچرز شهرک گلستان و کباب سرای دنج قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های آجیل و خشکبار خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه آجیل و خشکبار پدیده غرب تهران

فروشگاه آجیل و خشکبار پدیده غرب تهران در محله گلستان شهر تهران، در قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02144744970) تماس بگیرید. فروشگاه آجیل و خشکبار پدیده غرب تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله گلستان به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به شعبه خشکبار و قهوه آتشین، آجیل مهران و فروشگاه خشکبار و خرما نخل طلایی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه آجیل و خشکبار پدیده غرب تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آجیل و خشکبار پدیده غرب تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بالگرد سازی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه آجیل و خشکبار پدیده غرب تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه آجیل و خشکبار پدیده غرب تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد آجیل و خشکبار پدیده غرب

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  (Ra Tv) رامین توکل
  سه شنبه 09 فروردین ماه 1401

  مسئول خشکبار پدیده غرب آقای شریفی می‌باشد که انسان خوش برخورد و ب ادبی است در ضمن تمام محصولات آنها درجه یک می‌باشد و فضای نسبتا خوبی دارد که برای پارک اتومبیل مناسب است .


سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده آجیل و خشکبار پدیده غرب واقع شده‌اند:

 • شعبه خشکبار و قهوه آتشین
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها
 • آجیل مهران
  جدی اردبیلی، سی و پنج متری گلها، شانزده متری گلستان، بین سایه دوم و ولیعصر
 • فروشگاه خشکبار و خرما نخل طلایی
  (5.0)
  جدی اردبیلی، سی و پنج متری گلها، شانزده متری گلستان، بین سایه دوم و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اوستا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آجیل و خشکبار پدیده غرب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آجیل و خشکبار پدیده غرب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آجیل و خشکبار پدیده غرب ندارد.
  location استان تهران، تهران، هوانیروز، سی و پنج متری گلها، بین بنفشه ششم و بنفشه پنجم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری آجیل و خشکبار پدیده غرب

  شنبه 08:30 تا 22:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 22:00
  دوشنبه 08:30 تا 22:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 22:00
  چهارشنبه 08:30 تا 22:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 22:00
  جمعه 08:30 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo