info
عکس کلینیک دامپزشکی ژو
category

کلینیک دامپزشکی ژو محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی کلینیک دامپزشکی ژو

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

کلینیک دامپزشکی ژو (کلینیک دامپزشکی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان خرمشهر(آپادانا) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کوروش و همچنین آموزشگاه حسابداری ، پمپ بنزین خرمشهر، شرکت کابل ابهر، گام الکترونیک و داده پردازی آرین سیستم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کلینک به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ یکشنبه 20 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک دامپزشکی ژو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک دامپزشکی ژو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک دامپزشکی ژو ندارد.
location استان تهران، تهران، سهروردی شمالی، خرمشهر(آپادانا)، بین عربعلی و فرهاد
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری کلینیک دامپزشکی ژو

شنبه 10:00 تا 22:00
یک‌شنبه 10:00 تا 22:00
دوشنبه 10:00 تا 22:00
سه‌شنبه 10:00 تا 22:00
چهارشنبه 10:00 تا 22:00
پنج‌شنبه 10:00 تا 22:00
جمعه 14:00 تا 22:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo