info
عکس ایستگاه اتوبوس نسترن
category

ایستگاه اتوبوس نسترن محله پرستار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نسترن

ایستگاه اتوبوس نسترن (ایستگاه اتوبوس) در محله پرستار تهران و خیابان برادران افراسیابی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله پرستار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما و مجتمع تجاری کساء و همچنین اتوکیمیا، بستنی حاج عزیز (شعبه مرکزی)، مسجد محمدی، مرکز خرید قائم و مرکز پزشکی هسته ای اکسیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نسترن تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس نسترن تهران، شهر تهران، محله پرستار است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پیروزی، برادران افراسیابی، بین ارغوان و شهرام بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نسترن تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نیروی هوایی قرار دارد. آژانس شبانه روزی فجر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نسترن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه
  نبرد شمالی، خسرو آبادی، شاه آبادی، بین ملک و برادران شیردم
 • ایستگاه اتوبوس شیوا
  بزرگراه محلاتی، شاه آبادی
 • ایستگاه اتوبوس ششم
  پیروزی، بین ششم نیروی هوایی و بنی هاشم
 • ایستگاه اتوبوس پنجم نیروهوایی
  پیروزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نسترن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نسترن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نسترن ندارد.
  neshan logo