info
عکس دفتر پیش خوان آقای روغنیعکس دفتر پیش خوان آقای روغنی
category

دفتر پیش خوان آقای روغنی محله احمدآباد، اصفهان

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک

درباره‌ی دفتر پیش خوان آقای روغنی

دفتر پیش خوان آقای روغنی (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله احمدآباد اصفهان و خیابان ولی عصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهر همراه و همچنین کلینیک دندانپزشکی افضل، شرکت تعاونی شهرداری اصفهان، آموزشگاه سرای حسابدار، فست فود علی بابا و میدان احمدآباد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این دفتر یکی از دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد دفتر پیش خوان آقای روغنی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 01 خرداد ماه 1401

  بسیار عالی با پرسنل خونگرم و خوش صحبت تعویض وصدور شناسنامه و کارت ملی و خط تلفن ثابت و همراه


سایر دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک که در محدوده دفتر پیش خوان آقای روغنی واقع شده‌اند:

 • دفتر پیشخوان
  (5.0)
  کمال
 • دفتر پیشخوان خدمات دولت
  (4.0)
  بزرگمهر، بین شهید خوانساری و گلسرخ
 • دفتر پیشخوان خدمات دولت
  (5.0)
  سروش
 • دفتر پیشخوان دولت
  (3.0)
  گلزار، بین ابراهیم زاده و توحید
 • پلیس+ 10
  (4.3)
  جی غربی، بین ظفر و پروین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر پیش خوان آقای روغنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر پیش خوان آقای روغنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر پیش خوان آقای روغنی ندارد.
  neshan logo