info
عکس دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 10عکس دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 10
category

دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 10 محله زنجان جنوبی، تهران

دادگاه
4.3
11 رای

درباره‌ی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 10

دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 10 (دادگاه) در محله زنجان جنوبی تهران و خیابان دامپزشکی واقع شده است. این مجتمع یکی از دو دادگاه در محله زنجان جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان و زایشگاه بابک و همچنین مدرسه راهنمایی جهان تربیت، پیتزا ساندویچ خورشید، عطاری برناشاد، هومی باکس و لوازم خانگی امین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مجتمع‌های قضایی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مجتمع‌های قضایی که در محدوده دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 10 واقع شده‌اند:

 • دادستان خیابان زنجان
  یادگار امام، بهنود، زنجان جنوبی، ده متری سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کارآموز وکارت (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 24 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 24 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 10 ندارد.
  neshan logo