عکس شهرک مخابرات مشاهده در نقشه نشان
category

شهرک مخابرات (محله باغ فیض، تهران)

شهرک مسکونی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه حکیم، پیامبر مرکزی، بهشت

موقعیت شهرک مخابرات در محله باغ فیض تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


شهرک مخابرات (شهرک مسکونی) در محله باغ فیض تهران و بزرگراه حکیم، پیامبر مرکزی، بهشت واقع شده است. این شهرک یکی از دو شهرک مسکونی در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نور و همچنین کافی نت سام نت، فروشگاه کفش طبی دکتر ماخ، خدمات همراه اول رایتل ایرانسل، هنرستان تربیت بدنی آینده سازان ایران و مجتمع آموزشی بهنام قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهرک به ایستگاه مترو شهید ستاری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه حکیم، پیامبر مرکزی، بهشت


سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده شهرک مخابرات واقع شده‌اند:

 • شهرک فرهنگیان
  (5.0)
  سعید فهیمی، فرهنگ یکم جنوبی، بین یاس سوم و یاس ششم
 • شهرک لاله
  (5.0)
  بزرگراه ستاری، ذوالفقاری، هجرت، پیامبر مرکزی
 • البرز شهرک ابریشم
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، مینا، میثم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرک مخابرات تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شهرک مسکونی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرک مخابرات تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرک مخابرات تهران ندارد.
  neshan logo