عکس باغ سبزی مشاهده در نقشه نشان
category

باغ سبزی (محله وردآورد، تهران)

میوه و سبزی فروشی
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، طالقانی، بین آزادی و بنفشه

موقعیت باغ سبزی در محله وردآورد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


باغ سبزی (میوه و سبزی فروشی) در محله وردآورد تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو میوه و سبزی فروشی در محله وردآورد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران آریایی، مرکز مخابرات ورداورد، پایگاه سرای محله وردآورد (گلزارشهدا)، سرکه وردا و گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، طالقانی، بین آزادی و بنفشه


سایر میوه و سبزی فروشی‌های که در محدوده باغ سبزی واقع شده‌اند:

 • میوه فروشی
  وردآورد، انقلاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باغ سبزی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  میوه سبزی فروشگاه فروشی سرا صیفی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باغ سبزی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باغ سبزی تهران ندارد.
  neshan logo