info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان مسکن
category

ایستگاه اتوبوس میدان مسکن محله الهیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان مسکن

ایستگاه اتوبوس میدان مسکن (ایستگاه اتوبوس) در محله الهیه اراک و خیابان شهید غلامحسین کاووسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله الهیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کوثر و همچنین پارس مسکن الوند، پارک الهیه، دبستان پسرانه سما، مجتمع پرستو و سالن ورزشی سما قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مسکن اراک

ایستگاه اتوبوس میدان مسکن اراک در شهر اراک، محله شهرک الهیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، بین میدان مسکن و جوانه 5 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان مسکن اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس الهیه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان مسکن اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان مسکن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه فنی حرفه ای
  بلوار کشاورز، بلوار شهدای دولت
 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین چهارراه معلم و سخاوت 1
 • ایستگاه اتوبوس بلوار دولت
  بلوار شهدای دولت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان مسکن ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، بین میدان مسکن و جوانه 5
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo