info
عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس امام خمینی محله هاشمی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام خمینی

ایستگاه اتوبوس امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله هاشمی تهران و خیابان جیحون واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله هاشمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جیحون و همچنین تعمیرگاه یخچال و لباسشویی برف سرویس، چاپ شبانه روزی بلوط، فست فود ناب خوزستان، مشاورین املاک زرین و دبیرستان شهدای مدافع حرم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران است که در محله هاشمی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام خمینی، جیحون، بین رئوفی و طباطبایی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سروش قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طوس
  امام خمینی، قصرالدشت، بین طوس و آل بویه
 • ایستگاه اتوبوس رودخانه
  یادگار امام، دامپزشکی، بین صاحب الزمان و قلیچ خانی
 • ایستگاه اتوبوس خوش
  بزرگراه نواب صفوی، هاشمی، بین عزیز زاده و خوش
 • ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
  سبحانی، کمیل، بین باقی و اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام خمینی ندارد.
  neshan logo