عکس ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی (محله فردوس، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه جناح، سازمان آب

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی در محله فردوس را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوس تهران و خیابان سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سامان و همچنین مرکز خدمات ایرانسل، فروشگاه شهروند، سپاهان درب، ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوسرانی مترو صادقیه و کافه پاتوق قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهران (صادقيه)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی در شهر تهران، محله فردوس و خیابان سازمان آب قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه جناح، سازمان آب بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تهران (صادقيه) قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس جم قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه جناح، سازمان آب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک سارا
  بلوار آیت الله کاشانی، بعد از نجف زاده فروتن
 • ایستگاه اتوبوس نابینایان
  بلوار آیت الله کاشانی، بین احمدی و سلیمی جهرمی
 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  فلکه اول صادقیه، بین ستارخان و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  سازمان آب، بین کوه دشت و نهم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن
  بلوار آیت الله کاشانی، بعد از نجف زاده فروتن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی ندارد.
  neshan logo