info
عکس خودپرداز بانک صادرات
category

خودپرداز بانک صادرات محله پروین اعتصامی، مشهد

درباره‌ی خودپرداز بانک صادرات

خودپرداز بانک صادرات (خودپرداز) در محله پروین اعتصامی مشهد و بلوار فداییان اسلام واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از شش خودپرداز در محله پروین اعتصامی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو پروین اعتصامی، موتورسازی درودی، لوازم یدکی توکلی، سیستم سعید و پمپ بنزین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این دستگاه خودپرداز به ایستگاه مترو پروین اعتصامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد خودپرداز بانک صادرات

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  "الف
  شنبه 07 فروردین ماه 1400

  از خودپرداز های خوب بانک صادرات که خدمات دهی کار آمدی دارد


سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک صادرات واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک ملت
  بلوار صدر، ياران 8
 • خودپردازبانک سپه
  بلوار چمن، بین چمن 27 و 29
 • خودپرداز
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 23 و 25
 • خودپرداز سپه
  بلوار صدر، بین صدر 24 و 26
 • خودپرداز بانک کشاورزی
  بلوار جمهوری اسلامی، بین شهید مهرزاد و شهید خسروی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Persian (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک صادرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک صادرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک صادرات ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فداییان اسلام، بین سلیمانی منش و فدائیان اسلام27
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo