info
عکس میدان جمهوری اسلامی (دروازه تهران)
category

میدان جمهوری اسلامی (دروازه تهران) (اصفهان)

درباره‌ی میدان جمهوری اسلامی (دروازه تهران)

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

میدان جمهوری اسلامی (دروازه تهران) (میدان) در اصفهان و میدان جمهوری اسلامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر فنی ادیب و همچنین میدان جمهوری اسلامی، مرکز خدمات ایرانسل، فست فود شاندرمن، تعمیر ترمز اصغر و داروخانه شبانه روزی دکتر سیادت موسوی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Teimoor (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 01 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان جمهوری اسلامی (دروازه تهران) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 خرداد ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد میدان جمهوری اسلامی (دروازه تهران) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان جمهوری اسلامی (دروازه تهران) ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، میدان جمهوری اسلامی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo