info
عکس شرکت گروه تولیدی پزشکی ورید
category

شرکت گروه تولیدی پزشکی ورید

شرکت خصوصی
2.0
1 رای

درباره‌ی شرکت گروه تولیدی پزشکی ورید

شرکت گروه تولیدی پزشکی ورید (شرکت خصوصی) در خراسان رضوی، شهرستان مشهد و بلوار صنعت، صنعت 9، بلوار شهرک صنعتی توس، بزرگراه قوچان - مشهد، قوچان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گروه صنعتی آلومینیوم دُررضا و شرکت نور توس قرار گرفته است.سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت گروه تولیدی پزشکی ورید واقع شده‌اند:

 • شرکت لعاب مشهد
  بزرگراه مشهد - قوچان
 • شرکت پیله وران
 • شرکت پرور پودر
 • شرکت نور توس
  بلوار صنعت، صنعت 9، بلوار شهرک صنعتی توس، بزرگراه قوچان - مشهد، قوچان
 • کارخانه سالیار صنعت پارس
  (5.0)
  بلوار صنعت، صنعت 9، بلوار شهرک صنعتی توس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جاودانی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ جمعه 22 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت گروه تولیدی پزشکی ورید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 22 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت گروه تولیدی پزشکی ورید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت گروه تولیدی پزشکی ورید ندارد.
  neshan logo