عکس پایگاه مرکز بهداشت شمال غرب
category

پایگاه مرکز بهداشت شمال غرب (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خالد اسلامبولی (وزرا)، بین دوم و بهشتی

موقعیت پایگاه مرکز بهداشت شمال غرب یکی از مراکز واکسیناسیون خوب منطقه در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مرکز بهداشت شمال غرب (مرکز واکسیناسیون) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) واقع شده است. این مرکز یکی از دو پایگاه واکسیناسیون در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران کلینیک و مرکز خرید ستاره و همچنین سینما آزادی، آزمایشگاه ویروس شناسی کیوان، سفره خانه هزار دستان، نت برگ و کافه موتزارت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز واکسیناسیون خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر پایگاه مرکز بهداشت شمال غرب


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خالد اسلامبولی (وزرا)، بین دوم و بهشتی

تلفن تماس: 02188719003

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه مرکز بهداشت شمال غرب واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز بهداشت شمال غرب تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

درمانگاه دکتر مقیمیان مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز بهداشت شمال غرب

 • avatar
  amirmohamad (شهریار سطح ۱۰) سه شنبه 04 خرداد ماه 1400

  جای خیلی خلوت و خنک مناسب افراد مسن جای پارک چون کنار خیابان اصلی کم گیر میاد طبقه دوم باید برید آسانسور هم داره

  3
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۴) دوشنبه 29 شهریور ماه 1400

  پایگاه خوب و پرسنل مسولیت پذیر.

  1
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۵) یکشنبه 26 تیر ماه 1401

  کوچیکه ولی من ۸ صبح اومدم خلوته، پرسنل هم مودب و حرفه ای هستن

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) پنجشنبه 22 مهر ماه 1400

  با سلام وخسته نباشید متاسفانه برای افرادی که بیمه ندارن ودولت محترم بیمه سلامت را برای این دسته افراد در نظر گرفته خیلی مناسب نیست چرا که از دارندگان بیمه تامین اجتماعی بابت ویزیت مبلغ ۶ هزار تومان واز بیمه سلامت مبلغ ۱۹۵۰۰ تومان دریافت میکنند من برای مشکل گردنم مراجعه کردم خانم دکتر محترم بدون معاینه با دوتا سئوال قرض سیفیکسین ۴۰۰ تجویز کردن ومن ا۰۰التوفیق

 • avatar
  کاربر نشان شنبه 06 آذر ماه 1400

  خیلی زود کارم انجام شد ممنون وخسته نباشید

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۳) سه شنبه 30 آذر ماه 1400

  متاسفانه اصلا تهویه مناسب نداشت واگه اشتباه نکرده باشن کل واکسن رو وارد امپول نکرد برای تزریق یعنی اگار درصدی از واکسن داخل کپسول شیشه ای موندش

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز بهداشت شمال غرب تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز بهداشت شمال غرب تهران ندارد.