عکس ایستگاه اتوبوس لادن یکم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس لادن یکم (محله زیبادشت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، زیبادشت، بین لادن یکم و لادن دوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس لادن یکم در محله زیبادشت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس لادن یکم (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبادشت تهران و خیابان زیبادشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محل بازی کودکان، موزه دانشگاه علامه طباطبائی و مرکز خرید گلستان و همچنین پمپ بنزین 265 زیبا دشت تهران، بوتیک وحید، نانوایی سنگک، گالری رز و مدرسه پسرانه امید اسلام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لادن یکم

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس لادن یکم است که در محله زیبادشت خیابان زیبادشت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس زیبادشت، بین لادن یکم و لادن دوم است. ایستگاه اتوبوس لادن یکم محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس لادن یکم، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، زیبادشت، بین لادن یکم و لادن دوم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لادن یکم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاس نهم
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، یاس سوم، یاسمن، یاس نهم، بین 18 متری یاس و میدان فولادوند
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت
  دهکده المپیک، بین رضایی و هجدهم
 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، یاس سوم، یاسمن، شانزده متری گلستان، بین میدان فولادوند و زیبا
 • ایستگاه اتوبوس زیبادشت بالا
  دهکده المپیک، نرسیده به بیست و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس شهید خرازی
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لادن یکم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لادن یکم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لادن یکم ندارد.
  neshan logo