info
عکس ایستگاه اتوبوس شاهد 1
category

ایستگاه اتوبوس شاهد 1 محله مشاور، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شاهد 1

ایستگاه اتوبوس شاهد 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله مشاور اراک و خیابان امیر ۱ واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله مشاور اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مشاور و همچنین نانوایی سنگکی، دبیرستان دوره اول متوسطه شهدای فرهنگی، سوپر مارکت نارنج، کافی نت شهرک و دفتر فنی و نوشت افزار سربرگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاهد 1 اراک

ایستگاه اتوبوس شاهد 1 اراک در شهر اراک، محله شهرک الهیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید مجتبی گرامی راد، امیر 1، تقاطع رشادت واقع شده است. ایستگاه اتوبوس شاهد 1 اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پرتو قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شاهد 1 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاهد 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع ارکیده
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین مجتمع ارکیده و طلوع
 • ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه
  بلوار ورزش، بیست متری عفاف
 • ایستگاه اتوبوس پیام نور
 • ایستگاه اتوبوس شورای حل اختلاف
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه
  شهیدان رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاهد 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاهد 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاهد 1 ندارد.
  neshan logo