info
عکس داروخانه دکتر فخرالدینی
category

داروخانه دکتر فخرالدینی محله ریاضی یزدی، یزد

درباره‌ی داروخانه دکتر فخرالدینی

داروخانه دکتر فخرالدینی (داروخانه) در محله ریاضی یزدی یزد و خیابان نیلوفر ۶ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مرکز خرید آریا و همچنین یزد شیک سوییت، کافه رستوران ناپلازا، باشگاه پیام آرامش، مطب دکتر محسن گوهری و بیمارستان اطفال دکتر مسعودی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر فخرالدینی یزد

آدرس داروخانه دکتر فخرالدینی یزد، شهر یزد، محله ریاضی یزدی است. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان یزد، یزد، بلوار ابن سینا، دکتر مجیبیان، نیلوفر 6 بروید. آدرس وبسایت این داروخانه t.me است که اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد.

داروخانه دکتر فخرالدینی یزد یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله ریاضی یزدی است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص) مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر رمضانی، داروخانه دکتر رحمانی و دوست حسینی و داروخانه اسعدی هستند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر فخرالدینی یزد برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه دکتر فخرالدینی یزد، ایستگاه اتوبوس نارنج قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر فخرالدینی یزد را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر فخرالدینی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر رمضانی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 30 و 32
 • داروخانه دکتر رحمانی و دوست حسینی
  بلوار شهید قندی، بین شهید قندی 4 و خیابان تیمسار فلاحی
 • داروخانه اسعدی
  بلوار ابن سینا، بلوار شهید قندی
 • داروخانه دکتر کاظمی پور
  (4.8)
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 12 و خیابان ایثار
 • داروخانه دکتر حبیبی نیا
  (4.0)
  بلوار ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محبی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر فخرالدینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر فخرالدینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر فخرالدینی ندارد.
  neshan logo