info
عکس لوازم ساختمانی و بهداشتی قشقایی 2
category

لوازم ساختمانی و بهداشتی قشقایی 2 محله زیتون کارمندی، اهواز

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم ساختمانی و بهداشتی قشقایی 2

لوازم ساختمانی و بهداشتی قشقایی 2 (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان زهره واقع شده است. این مکان یکی از نه مرتبط با صنعت ساختمان در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آموزشی درمانی کودکان ابوذر و پاساژ گل و همچنین رستوران خانه صبحانه، پت شاپ دریا، مطب دکتر هوشنگ کاوش، فروشگاه افق کوروش و فیزیوتراپی پاسارگاد قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده لوازم ساختمانی و بهداشتی قشقایی 2 واقع شده‌اند:

 • کلینیک ساختمانی داریوش
  مهران، بین زهره و ارکیده
 • کلنیک ساختمانی باران اکسین
  میدان سنگر
 • لوازم ساختمانی بهزادی
  زاهد، بین شهید صالحپور و فروغ
 • لوازم ساختمانی لشکری
  حجت، بین فلکه چیتا و زمزم
 • فروشگاه نوین امنیت پارس
  خیابان زیتون، بین طهماسبی و فیلسوف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hojat.nekonam77 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم ساختمانی و بهداشتی قشقایی 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم ساختمانی و بهداشتی قشقایی 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم ساختمانی و بهداشتی قشقایی 2 ندارد.
  neshan logo