info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه
category

ایستگاه اتوبوس فلکه محله تهرانسر شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه

ایستگاه اتوبوس فلکه (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر شمالی تهران و میدان کمال الملک واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان نرگس و پاساژ رحیمیان و همچنین بوستان نرگس، مرکز خرید الهام، طباخی شاخه طوبی، سعید سلیمی و میدان کمال الملک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه تهران

ایستگاه اتوبوس فلکه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانسر شمالی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان کمال الملک می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس صدف را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  عروس هلندی
  جمعه 22 دی ماه 1402

  یخورده دیر میان

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدف
  شاهد، بین 15 متری دوم و تهرانسر
 • ایستگاه اتوبوس کمربندی
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس چوگان
  چوگان، بعد از لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه ندارد.
  neshan logo