info
عکس ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی
category

ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی

ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و بلوار حسینی مزینانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ عباسیان و همچنین ایستگاه تاکسی مشیریه - مترو ترمینال جنوب، رستوران سر آشپز، مطب دکتر آرام بیرانوندی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی ، دندانپزشکی تخصصی ایثار و قنادی مجلسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی تهران

در شهر تهران، محله مشیریه ، ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین ابوحمزه و معصومی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوعلی غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سلیمانی
  بزرگراه امام رضا، شهید مجتبی طاهری، شهید قدیانی
 • ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران
  بزرگراه امام رضا، امام خمینی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  بزرگراه امام رضا، امام خمینی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین خواه شرقی
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین سازمان آب و سلیمی
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین سازمان آب و سلیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین ابوحمزه و معصومی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo