info
عکس مشاوراملاک گنجینه
category

مشاوراملاک گنجینه محله فاز دو، پرند

بنگاه معاملات املاک

درباره‌ی مشاوراملاک گنجینه

مشاوراملاک گنجینه (بنگاه معاملات املاک) در محله فاز دو شهر جدید پرند و خیابان آسمان واقع شده است. این بنگاه یکی از 106 معاملات املاک در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ استقلال و همچنین درمانگاه شبانه روزی مهر پرند، گلفروشی پارادایس، آندو، مدرسه شهید طاهری و شهید ناصری و داروخانه شبانه‌روزی ابن سینا قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به مشاوراملاک گنجینه


سایر آژانس‌های معاملات املاک که در محدوده مشاوراملاک گنجینه واقع شده‌اند:

 • املاک شادان
  بلوار علامه مطهری
 • املاک خوبدل
  بلوار علامه مطهری، توحید
 • املاک کوثر
  بلوار جمهوری اسلامی، نور، بین خورشید و نسترن 11
 • املاک خورشید
  بلوار شهید چمران، خورشید، بین نسترن 9 و نور
 • املاک پرند - اسدی
  بلوار جمهوری اسلامی، کوهستان، بین ستاره و کوکب 12
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Talangor70 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مشاوراملاک گنجینه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مشاوراملاک گنجینه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مشاوراملاک گنجینه ندارد.
  neshan logo