info
عکس حسینیه حضرت رقیه
category

حسینیه حضرت رقیه محله اسفندیاری و بستان، تهران

درباره‌ی حسینیه حضرت رقیه

حسینیه حضرت رقیه (مسجد) در محله اسفندیاری و بستان تهران و خیابان صمدی واقع شده است. این مکان یکی از شش مسجد در محله اسفندیاری و بستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شادی تماشا و مرکز خرید المهدی و همچنین نمایندگی سایپا پیشتاز خودرو سهیل (کد: ۱۱۶۱)، طباخی قوچ سفید، دفتر پیشخوان دولت خانی آباد، داروخانه شبانه روزی بیابانکی و سالن زیبایی نسرین ژینو قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده حسینیه حضرت رقیه واقع شده‌اند:

 • حسنیه محبان الفاطه
  بزرگراه چراغی، مهران، بیست و ششم
 • مسجد مسلم ابن عقیل
  بزرگراه چراغی، مطهری شمالی، رزاق چراغی، بین میرزایی و دلیری
 • مسجد باب الحوائج (ع)
  بلوار شقایق، شهید زلفی، اردانی، سوم، بین مولوی و صمد زاده
 • مسجد حصرت رقیه
  بلوار شقایق، شهید زلفی، بین سی و نهم و نظری
 • مسجد شبانه روزی قائم آل محمد
  (5.0)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 18 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حسینیه حضرت رقیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 18 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حسینیه حضرت رقیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حسینیه حضرت رقیه ندارد.
  neshan logo