info
عکس دبستان صدر
category

دبستان صدر محله جمهوری، تهران

درباره‌ی دبستان صدر

دبستان صدر (مدرسه) در محله جمهوری تهران و خیابان ثبوتی واقع شده است. این مکان یکی از شش مدرسه در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ برج گردون و همچنین مسجد میثم، شیرینی سرای زعفران، داروخانه دکتر گلشن دوست، آموزشگاه رانندگی جهان و دبیرستان نمونه دولتی اسدآبادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مدارس که در محدوده دبستان صدر واقع شده‌اند:

 • دبستان ابتدایی پسرانه کسری خلیلی
  آزادی، رودکی جنوبی، آزاد، بین کنجکاو و تیموری
 • دبستان مینوچهر
  امیرلو، طوسی، بین یوسف و اسکندری
 • دبیرستان پسرانه ادیب
  آزادی، جمالزاده، بزمه
 • دبستان امام سجاد
  توحید، فرصت شیرازی، بین ماه و امیرلو
 • دبیرستان دوره اول دخترانه کوثر
  جمهوری اسلامی، جمالزاده، بین وزیری و شعله ور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شهریار فروغی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان صدر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان صدر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان صدر ندارد.
  neshan logo