عکس ایستگاه اتوبوس کوی پلیس
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کوی پلیس (محله نازی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین جلیلی و کوی پلیس

موقعیت ایستگاه اتوبوس کوی پلیس در محله نازی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کوی پلیس (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان مشهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین رستوران زنجیره ای پیتزا سیب 360، دندانپزشکی شبانه روزی نازی آباد، آموزشگاه سفیر گفتمان، کباب لوکماسی و سی گل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوی پلیس

ایستگاه اتوبوس کوی پلیس یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نازی آباد خیابان مشهدی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین جلیلی و کوی پلیس می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوی پلیس عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید بخارایی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس عرشیا واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوی پلیس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین جلیلی و کوی پلیس


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوی پلیس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارس
  بزرگراه شهید تندگویان، شیر محمدی، مشهدی، بین خلیلی و وظیفه دان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد
  بزرگراه شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوی پلیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوی پلیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوی پلیس ندارد.
  neshan logo