عکس ایستگاه اتوبوس بلوار صبا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بلوار صبا (محله ونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بین اسفندیار و بهرامی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بلوار صبا در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بلوار صبا (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان نلسون ماندلا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تندیس، موزه هنرهای دینی امام علی (ع) و پاساژ آسیا و همچنین داون تاون، پمپ بنزین 147 جردن (آفریقا)، موسسه عصر کلام زنگنه، بالکافه و شرکت اسنپ تریپ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار صبا

ایستگاه اتوبوس بلوار صبا یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ونک خیابان نلسون ماندلا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در نلسون ماندلا، بین اسفندیار و بهرامی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس بلوار صبا محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس موناکو قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار صبا و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بین اسفندیار و بهرامی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار صبا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بزرگراه مدرس، بعد از برادران عمدی
 • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
  ولیعصر، بین انصاری و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس دامن افشار
  نلسون ماندلا (جردن)، بین دامن افشار و خلیل زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار صبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار صبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار صبا ندارد.
  neshan logo