info
عکس ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65
category

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65 محله نیروی هوایی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65 (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و بلوار هاشمیه، تقاطع بلوار شهید کشوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه افق کوروش (شعبه هاشمیه)، کباب کوهستان (برادران رفعت)، فست فود سیامو، دامپزشکی گیشا و کافی شاپ کوکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65 مشهد، شهر مشهد، محله نیروی هوایی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار هاشمیه، تقاطع بلوار شهید کشوری می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس شبانه روزی کوهسر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هاشمیه 65 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 24 و 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65 ندارد.
  neshan logo