عکس کلیسای آبراهام مقدس مشاهده در نقشه نشان
category

کلیسای آبراهام مقدس (محله نصرت، تهران)

کلیسا
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، جمالزاده، بین پروین و زند

موقعیت کلیسای آبراهام مقدس یکی از کلیساهای خوب منطقه در محله نصرت تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


کلیسای آبراهام مقدس (کلیسا) در محله نصرت تهران و خیابان جمالزاده واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان، خانه استاد حسین بهزاد و خرید طلایی و همچنین داروخانه مرکزی جمالزاده، تعمیر دوچرخه، صندوق کارآفرینی امید، موسسه زبان سفیر انقلاب (برادران) و خوابگاه دخترانه شهید باکری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از کلیساهای خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، جمالزاده، بین پروین و زند

تلفن تماس: 02166929203

وب‌سایت رسمی: irandoms.org


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دادار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلیسای آبراهام مقدس تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

محل عبادت عبادتگاه مسیح کلیسا مسیحی مسیحیان

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد کلیسای آبراهام مقدس

 • avatar
  سزاوار (شهریار سطح ۵) سه شنبه 23 دی ماه 1399

  خیلی قشنگه معماری بی نظیری داره که مثلشو ندیده بودم

 • avatar
  توکلی (شهریار سطح ۱) جمعه 13 فروردین ماه 1400

  کلیسای آبراهام مقدس متعلق به ارمنیان با دسترسی آسان در تهران، اجازه ورود به غیر ارمنی ها نمی دهند

 • avatar
  میرغلامی (شهریار سطح ۲) پنجشنبه 09 اردیبهشت ماه 1400

  کلیسای آبراهام مقدس اجازه ورود به غیر مسیحی نمی دهند درون کلیسا بسیار زیبا

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلیسای آبراهام مقدس تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلیسای آبراهام مقدس تهران ندارد.
neshan logo