info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز
category

ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز محله نارمک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز

ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز (ایستگاه اتوبوس) در محله نارمک تهران و خیابان آیت الله جلالی خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله نارمک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره درخشان و مرکز خرید نبوت و همچنین مسجد احمدیه، نان و شیرینی تهران، نمایندگی رنو شاه پری، فروشگاه دی سی ای کالا و کلینیک دندانپزشکی عرشیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سر سبز، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز تهران

ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نارمک قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید سلیمانی، آیت الله جلالی خمینی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سر سبز قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس فاطمیون را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو سرسبز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دردشت
  بزرگراه شهید سلیمانی، شهیدان رودباری(مهر)، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین بیست و یکم و دردشت
 • ایستگاه اتوبوس میدان رسالت میدان ونک
  سلیمانی، رفیعی، بین یکصد و شصتم و یکصد و شصت و دوم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه گنجی
  مدنی، نرسیده به صد و چهل و ششم
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علم و صنعت
  هنگام، حیدرخانی، بین دانشگاه علم و صنعت و چهل و دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز ندارد.
  neshan logo