info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه پرتو اسلام
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه پرتو اسلام محله تسلیحات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه پرتو اسلام

ایستگاه اتوبوس مدرسه پرتو اسلام (ایستگاه اتوبوس) در محله تسلیحات تهران و خیابان مدنی، احمدی میری، بین مصطفایی و ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله تسلیحات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله لشگر شرقی و همچنین مجموعه ورزشی دیهیم، ایستگاه اتوبوس باشگاه دیهیم، بازار میوه و تره بار نظام آباد، مرکز تخصصی زیبایی زارا و فروشگاه موبایل مهیار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پرتو اسلام تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه پرتو اسلام تهران در شهر تهران، محله تسلیحات و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، احمدی میری، بین مصطفایی و ولیعصر قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه پرتو اسلام تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو فدک قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کوجه به کوچه قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه پرتو اسلام تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه پرتو اسلام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری
  گلشن دوست، جانبازان غربی، بین برادران اثنی عشری و همایی
 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری اول
  خضری، جانبازان غربی، بین ابراهیم نژاد و خداشناس
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  گلشن دوست، سلیمی افضل، واشقانی، بین محضر و زینعلی تجریشی
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  سبلان شمالی، بین سادگی و امین اله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه پرتو اسلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه پرتو اسلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه پرتو اسلام ندارد.
  neshan logo