info
عکس ایستگاه مترو نوبنیادعکس ایستگاه مترو نوبنیاد
category

ایستگاه مترو نوبنیاد تهران

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو نوبنیاد

ایستگاه مترو نوبنیاد (ایستگاه مترو) در تهران و بزرگراه صدر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ورودی مترو ایستگاه نوبنیاد، پایانه تاکسیرانی نوبنیاد، بانک سپه شعبه نوبنیاد، سرویس بهداشتی عمومی و صبا باتری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو نوبنیاد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ,,, ʕ•ᴥ•ʔ ,,,
  پنجشنبه 27 بهمن ماه 1401

  ایستگاه مترو نوبنیاد یکی از ایستگاه‌ها خط ۳ مترو تهران است که در میدان نوبنیاد در شمال شرق تهران می‌باشد. این ایستگاه در آینده ایستگاه تقاطعی با خط ۱۰ مترو تهران خواهد بود این ایستگاه در ۳۱ شهریور سال ۱۳۹۴ خورشیدی گشایش یافت. در تاریخ دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵خ، ورودی جنوبی ایستگاه نوبنیاد مجهز به ۲ دستگاه پله برقی در ابتدای بزرگراه شهید بابایی مورد بهره‌برداری قرار گرفت. این ایستگاه در تلاقی مرز سه منطقه، منطقه ۱ شهرداری تهران به سوی شمال این ایستگاه، منطقه ۳ شهرداری تهران به سوی جنوب غربی این ایستگاه و منطقه ۴ شهرداری تهران به سوی جنوب شرقی این ایستگاه، است. این ایستگاه به معابر اصلی و مهمی همچون پاسداران، بزرگراه شهید صدر، بزرگراه شهید بابایی، بلوار شهید دستواره (معصومی) و خیابان شهید لنگری دسترسی دارد. این ایستگاه به محلاتی چون شهرک شهید چمران، فرمانیه، اختیاریه، پاسداران، اراج، رستم‌آباد و … دسترسی دارد

  7
 • avatar
  †★Erfan Valipour★†
  چهارشنبه 13 دی ماه 1402

  ایستگاه متروی نوبنیاد یکی از ایستگاه‌ها خط ۳ مترو تهران است که در میدان نوبنیاد در شمال شرق تهران می‌باشد. این ایستگاه در آینده ایستگاه تقاطعی با خط ۱۰ متروی تهران خواهد بود. این ایستگاه در ۳۱ شهریور سال ۱۳۹۴ خورشیدی گشایش یافت. در تاریخ دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵خ، ورودی جنوبی ایستگاه نوبنیاد مجهز به ۲ دستگاه پله برقی در ابتدای بزرگراه شهید بابایی مورد بهره‌برداری قرار گرفت. این ایستگاه در تلاقی مرز سه منطقه، منطقه ۱ شهرداری تهران به سوی شمال این ایستگاه، منطقه ۳ شهرداری تهران به سوی جنوب غربی این ایستگاه و منطقه ۴ شهرداری تهران به سوی جنوب شرقی این ایستگاه، است. این ایستگاه به معابر اصلی و مهمی همچون پاسداران، بزرگراه شهید صدر، بزرگراه شهید بابایی، بلوار شهید دستواره (معصومی) و خیابان شهید لنگری دسترسی دارد. این ایستگاه به محلاتی چون شهرک شهید چمران، فرمانیه، اختیاریه، پاسداران، اراج، رستم‌آباد و … دسترسی دارد. یکی از شاخص‌ها توسعه و فرهنگ بالا در شهرها امروزی استفاده بیشتر شهروندان هر محله از حمل و نقل عمومی (مترو، اتوبوس) و عدم استفاده از خودرو شخصی می‌باشد. اگر در محله‌ای اتوبوسها خالی باشند و به اصطلاح استقبال از آن بالا نباشد و استفاده از خودروهای شخصی به هر عذر و دلیل متصور در آن بالا باشد، آن محله مدرن نیست و فرهنگ پایینی در آنجا حاکم است. از خطوط اتوبوسرانی منتهی و عبوری از مجاور این ایستگاه خطوط ذیل می‌باشد. خط ۱۰۶ پایانه لاله به پایانه شهید افشار (پارک وی) در مسیر بلوار ارتش، بزرگراه‌های امام علی، شهید بابایی، ایستگاه متروی نوبنیاد، بزرگراه صدر و مدرسخط ۲۱۴ پایانه شهید دستواره (معصومی)به پایانه افق (حکیمیه) در مسیر نوبنیاد، بزرگراه بابایی، دانشگاه امام حسین،شهرک شهید بهشتی دانشگاه آزاد تهران شمال و دسترسی‌های محلی حکیمیهخط ۲۱۵ سوهانک به سه راه ضرابخانه در مسیر بلوار ارتش، اراج، خیابان لنگری، میدان نوبنیاد، خیابان پاسداران، حسینه ارشاد، خیابان شریعتی، ابتدای بزرگراه همت و زین الدینخط ۲۲۵ پایانه شهید دستواره (معصومی) به پایانه تجریش در مسیر نوبنیاد، خیابان پاسداران، میدان اختیاریه، خیابان شهید کلاهدوز (دولت)، خیابان شریعتی، میدان قدس، خیابان شهرداری و میدان تجریشخط ۳۸۷ از میدان قدس به میدان رسالت (فقط در مسیر برگشت)از این محل در مسیر بزرگراه شهید بابایی ، بزرگراه امام علی(ع) ، لویزان ، مبارک آباد ، شمس آباد ، ادامه بزرگراه امام علی(ع) بسمت جنوب تا بزرگراه رسالت و میدان رسالت[۱]خط اتوبوس برون‌شهری پایانه شهید دستواره (معصومی) به پردیس، بومهن و رودهن در مسیر متروی نوبنیاد ، بزرگراه شهید بابایی ، تقاطع پل بلوار نیروی زمینی ارتش یا لویزان، ادامه بزرگراه شهید بابایی، آزادراه تهران - پردیس، بومهن و رودهن است.

  4
 • avatar
  سیناخانی
  سه شنبه 18 مهر ماه 1402

  ایستگاه خوب و کاربردی ایه

  4
 • avatar
  radin molaeirad rad
  دوشنبه 10 مهر ماه 1402

  خوبه و مغازه دارد


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو نوبنیاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو نوبنیاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو نوبنیاد ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه صدر
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری ایستگاه مترو نوبنیاد

شنبه 05:30 تا 22:30
یک‌شنبه 05:30 تا 22:30
دوشنبه 05:30 تا 22:30
سه‌شنبه 05:30 تا 22:30
چهارشنبه 05:30 تا 22:30
پنج‌شنبه 05:30 تا 22:30
جمعه 05:30 تا 22:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo