info
عکس پارکینگ ترمینال جنوب
category

پارکینگ ترمینال جنوب محله باغ آذری، تهران

درباره‌ی پارکینگ ترمینال جنوب

پارکینگ ترمینال جنوب (پارکینگ) در محله باغ آذری تهران و خیابان مسجد راد مرد واقع شده است. این مکان یکی از نوزده پارکینگ در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز مخابرات بعثت، مسجد ترمینال جنوب، پایانه تاکسی مترو ترمینال جنوب، ورودی مترو ایستگاه ترمینال جنوب و طباخی عمو مهدی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ترمینال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ ترمینال جنوب واقع شده‌اند:

 • پارکینگ خزانه
  بزرگراه بعثت، بخارایی، فلکه یکم بخارایی، بین سعید نیکپور و سلطانی
 • مولوی
  فلکه یکم بخارایی، بخارایی، بزرگراه بعثت
 • پارکینگ
  (5.0)
  شوش، بخارایی، عالی
 • پارکینگ ملک زاده
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، همدانی، بین نانوایی و الله یاری
 • پارکینگ آریارو
  (5.0)
  بزرگراه بعثت، عباسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ ترمینال جنوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ ترمینال جنوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ ترمینال جنوب ندارد.
  neshan logo