info
عکس ایستگاه اتوبوس شانزده متری مجیدیه
category

ایستگاه اتوبوس شانزده متری مجیدیه محله کرمان، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شانزده متری مجیدیه

ایستگاه اتوبوس شانزده متری مجیدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله کرمان تهران و خیابان برادران اثنی عشری واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آروین و همچنین قهوه ژرژ، نان و شیرینی سحر، تعمیرگاه سرژیک، گل ارینتال و خدمات کامپیوتر آنلاین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شانزده متری مجیدیه تهران

ایستگاه اتوبوس شانزده متری مجیدیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کرمان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری، بین دوم و عادل زاده بروید. ایستگاه اتوبوس شانزده متری مجیدیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو فدک در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ولیعصر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شانزده متری مجیدیه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شانزده متری مجیدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوجه کشی
  مدنی، بعد از اسماعیل بزرگیان
 • ایستگاه اتوبوس باشگاه
  مدنی، بین تقی یی و مصطفایی
 • ایستگاه اتوبوس موتوری سنگین شهرداری
  مدنی، بین صد و بیستم و عباسی
 • ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرمان شمالی، بین ثامنی و هفت خانگی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه
  استاد حسن بنا شمالی، بین یاوری نژاد و محمودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شانزده متری مجیدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شانزده متری مجیدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شانزده متری مجیدیه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری، بین دوم و عادل زاده
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo