info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان نماز
category

ایستگاه اتوبوس میدان نماز محله دیلمان، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان نماز

ایستگاه اتوبوس میدان نماز (ایستگاه اتوبوس) در محله دیلمان ری و خیابان سالاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه شبانه روزی کنعانی، مسجد جامع فاطمه زهرا سلام الله علیها (ارشاد)، ال قهوه، شیرینی جام عسل و پخش برنج باقری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان نماز ری

ایستگاه اتوبوس میدان نماز ری یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری است که در محله دیلمان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام حسین، سالاری بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان نماز ری عبور می‌کنند، به نقاط مختلف ری بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس کیان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان نماز ری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان نماز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع تاکسیرانی
  بزرگراه شهید کریمی، بین خط ویژه و اول
 • ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد
  بلوار دستواره
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب
  بلوار شهید رجایی، کریمی
 • ایستگاه اتوبوس الهیه
  بلوار بسیج، سیزدهم، شهید یوسفی، حنیفه زاده، بین شهدا و شکیبا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان نماز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان نماز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان نماز ندارد.
  neshan logo