info
عکس دبیرستان حافظ
category

دبیرستان حافظ محله دامپزشکی، تبریز

درباره‌ی دبیرستان حافظ

دبیرستان حافظ (مدرسه) در محله دامپزشکی تبریز و کارگر - سنتو، بلوار 22 بهمن (راه آهن)، کوچه مهتاب واقع شده است. این مکان یکی از چهارده مدرسه در محله دامپزشکی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان طالقانی و مرکز خرید ستارخان و همچنین پارک بابک، گالری مبل راموز، فروشگاه رنجیره ای هستیا، بناب کبابی مزی پت پت و ایستگاه اورژانس 115 قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبیرستان حافظ واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hossein (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان حافظ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان حافظ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان حافظ ندارد.
neshan logo