عکس پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه
category

پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار لاله غربی، شانزده متری گلستانه

موقعیت پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه یکی از مراکز واکسیناسیون خوب منطقه در محله جنت آباد جنوبی تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه (مرکز واکسیناسیون) در محله جنت آباد جنوبی تهران و خیابان 16 متری گلستانه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هورا پارک و مرکز خرید سمرقند و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر گواهی، درمانگاه تخصصی کودکان ارمغان، لوازم تحریر و خدمات کامپیوتری کلبه مهر، تاکسی سرویس سمرقند و کافه میلانیز قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز واکسیناسیون خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار لاله غربی، شانزده متری گلستانه

تلفن تماس: 02146049831

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir

ساعت کاری پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه

 • شنبه08:00 - 22:00
 • یک‌شنبه08:00 - 22:00
 • دوشنبه08:00 - 22:00
 • سه‌شنبه08:00 - 22:00
 • چهارشنبه08:00 - 22:00
 • پنج‌شنبه08:00 - 22:00
 • جمعه08:00 - 22:00

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۵) جمعه 23 اردیبهشت ماه 1401

  عالی خوب بود

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۴) پنجشنبه 13 آبان ماه 1400

  این مرکز کلا واکسن کرونا تزریق نمیکند

 • avatar
  فرمون طلا (شهریار سطح ۳) سه شنبه 19 بهمن ماه 1400

  برخورد عالی سرعت واکسیناسیون عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه تهران ندارد.