info
عکس رنگ سازی اتومبیل
category

رنگ سازی اتومبیل محله سر دوراه، یزد

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رنگ سازی اتومبیل

رنگ سازی اتومبیل (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله سر دوراه یزد و بلوار رضا پاکنژاد واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مرتبط با خودرو در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین پیتزا قارچ طلایی، مرکز جراحی دکتر موسوی بیوکی (ابن سینا)، دپارتمان اوج وب، اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد و مسجد جامع زاویه یزد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده رنگ سازی اتومبیل واقع شده‌اند:

 • نگهبان سیستم
  بلوار محمد پاکنژاد، کوی مسجد پیرحسینی
 • فروشگاه لاستیک محمدرضا آقاسی
  پل باهنر، بلوار رضا پاکنژاد
 • فروشگاه لاستیک امین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هزار درخت و بلوار محمد پاکنژاد
 • فروشگاه لاستیک محسن خوانین زاده
  (1.0)
  پل باهنر، بلوار رضا پاکنژاد
 • فروشگاه جهان اسپرت
  (1.0)
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هجدهم و کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجاهد (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رنگ سازی اتومبیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رنگ سازی اتومبیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رنگ سازی اتومبیل ندارد.
  neshan logo