info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان نماز
category

ایستگاه اتوبوس میدان نماز محله دانشگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان نماز

ایستگاه اتوبوس میدان نماز (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه اراک و خیابان دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و بازارچه مینی سیتی و همچنین بستنی فروشی نعمت، قنادی گلریز، داروخانه درمان، نخل خرمشهر و کانون آگهی و تبلیغات فطرس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان نماز اراک

ایستگاه اتوبوس میدان نماز اراک در شهر اراک، محله دانشگاه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دانشگاه، بین المهدی و میدان نماز واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان نماز اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه شبانه روزی تاکسی هوشمند 1828 قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان نماز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو
  میدان جهاد
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
  بلوار سیدالشهدا، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس خیابان نواب
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نواب صفوی، بین استقلال و معراج
 • ایستگاه اتوبوس پست بانک
  بلوار قدس، کوی گلستان، گلستان 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط گل پسر (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان نماز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان نماز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان نماز ندارد.
  neshan logo