info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت
category

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و بلوار نیکوعمل واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ گلستان و همچنین مسجد حضرت روح الله، دفتر پیشخوان دولت تابان، تعمیرگاه ملکی، رینگ و لاستیک پاسارگاد و نانوایی بربری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت تهران

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله افسریه شمالی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بسیج، نیک انجام، بلوار نیکوعمل، بین نیک انجام و باقری بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان سی و هفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امیرالمومنین
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار شهیدان ارتش، نرسیده به تجاره
 • ایستگاه اتوبوس زنبق
  بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین اسرافیلی و حقیقت
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین دهقان و رییسی
 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، نیک انجام، بلوار نیکوعمل، بین نیک انجام و باقری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo