info
عکس بانک مسکن شعبه میدان حر
category

بانک مسکن شعبه میدان حر محله چهارچشمه، مشهد

بانک
5.0
1 رای

درباره‌ی بانک مسکن شعبه میدان حر

بانک مسکن شعبه میدان حر (بانک) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه قائم و همچنین مرغ بریان احسان، گل فروشی گل پسر، سونوگرافی و رادیولوژی دکتر شاهرخ، سوپرمارکت کوثر و باشگاه بدنسازی BS قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مسکن شعبه میدان حر مشهد

در شهر مشهد، محله چهارچشمه، بانک مسکن شعبه میدان حر مشهد قرار دارد. بانک مسکن شعبه میدان حر مشهد را می‌توان از بانک‌های خوب محله چهارچشمه برشمرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک سپه شعبه بلوار پیروزی - کد 1506118، بانک سپه شعبه چهارراه چهارچشمه - کد 1504006 و بانک سپه شعبه شهید ناصری - کد 1505119 هم قرار دارند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک مسکن شعبه میدان حر مشهد برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک مسکن شعبه میدان حر مشهد در ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65 پیاده شوید.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. یادتان باشد در صورتی که به بانک مسکن شعبه میدان حر مشهد مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک مسکن شعبه میدان حر مشهد را در ادامه می‌بینید. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک مسکن شعبه میدان حر واقع شده‌اند:

 • بانک سپه شعبه بلوار پیروزی - کد 1506118
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 42 و میدان هاشمیه
 • بانک سپه شعبه چهارراه چهارچشمه - کد 1504006
  بلوار پیروزی
 • بانک سپه شعبه شهید ناصری - کد 1505119
  (3.5)
  بلوار پیروزی
 • بانک رفاه کارگران
  (2.5)
  بلوار پیروزی، بین میدان حر و پیروزی 33
 • بانک رفاه
  (5.0)
  بلوار پیروزی، بین میدان حر و پیروزی 33
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط amir.yousefipour (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک مسکن شعبه میدان حر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک مسکن شعبه میدان حر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک مسکن شعبه میدان حر ندارد.
  neshan logo