info
عکس ایستگاه اتوبوس مطهری رفت
category

ایستگاه اتوبوس مطهری رفت محله کشتارگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مطهری رفت

ایستگاه اتوبوس مطهری رفت (ایستگاه اتوبوس) در محله کشتارگاه اراک و خیابان میرزا حسن آشتیانی، رسالت 6 واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کشتارگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کشتارگاه و همچنین پارک رنگین کمان، شیشه بری سید، نانوایی لواش آقا مسلم، پاک کردن و کز دادن کله پاچه منصور استخونی و مدرسه علینقیان (ناحیه 2) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مطهری رفت اراک

ایستگاه اتوبوس مطهری رفت اراک در شهر اراک، محله داوران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در میرزا حسن آشتیانی، رسالت 6 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مطهری رفت اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس توس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مطهری رفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل ابوذر
  میرزای شیرازی شمالی، ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  جلال آل احمد، بین حافظ و داودآبادی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای حافظ
  جلال آل احمد، بین فرجام 6 و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه داوران
  جلال آل احمد، بین تفرش و داوران
 • ایستگاه اتوبوس بهداری
  بلوار امام خمینی، جهانگیری(قاضی طباطبایی)، بین صالحی و تبرته
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مطهری رفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مطهری رفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مطهری رفت ندارد.
  neshan logo